به گزارش دیر صلاه،حجت الاسلام  والمسلمین سیدعلی حسینی امروز در خطبه های نمازجمعه این هفته بندر دیر با گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت:حضرت امام خمینی(ره) به راه و هدف خود و به مردم و خدا ایمان داشت و چون کارش خالصانه بود به نتیجه رسید وانقلاب پیروز شد.

وی با بیان اینکه گاهی اوقات گرفتار حواشی می شویم، افزود:اگر همه مسوولان بدنبال زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) باشند نه اختلافی در جامعه پیش می آید و نه حاشیه سازی می شود ونه فرصتی برای به جان هم افتادن داریم.

امام جمعه دیر بیان کرد:غیبت امام زمان(عج) ما را دچار مشکل نمی کند بلکه غفلت ما از امام زمان(عج) و اهداف والای اوست که مشکل آفرین است.

حسینی با تقدیر از برگزاری یادواره های شهدا در ایام دهه فجر در سطح شهرها و روستاهای شهرستان دیر خاطرنشان کرد: رعایت زمان و جلوگیری از طولانی شدن برنامه ها در جذب مردم تأثیر زیادی دارد.

وی درباره روز حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران عنوان کرد: نقش حفاظت اطلاعات در هر دستگاهی تعیین کننده و مهم است.

خطیب جمعه دیر گفت:۲۲ بهمن ماه باید سرمشقی برای زندگی ما باشد تا نسل های آینده نیز این مناسبت که پیروزی اسلام بر کفر است را بزرگ بشمارند.

وی با بیان اینکه باید دستاوردهای انقلاب را قدر بدانیم، افزود:در زمان رژیم طاغوت شاه خائن اختیاری از خود نداشت و به تمام معنا وابسته به بیگانگان بود اما امروز به برکت انقلاب اسلامی ما از نعمت استقلال و آزادی برخورداریم و سرنوشت کشور را خودمان انتخاب می کنیم.

حسینی ادامه داد: ملت ایران در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن با شعار الله اکبر دوران ابتدایی انقلاب را تداعی و با مشت های گره کرده جواب یاوه گویان بویژه ترامپ را خواهند داد.

امام جمعه دیر با اشاره به سالروز صدور حکم تاریخی ارتداد سلمان رشدی توسط امام یاد آور شد:ما نیز باید در مقابل توهین به مقدساتمان غیرت امام راحل را داشته باشیم.

وی افزود: هر هفته تعدادی از مسوولان با حضور در مصلاهای نمازجمعه پاسخ گوی مشکلات مردم باشند.

حسینی با اشاره به سفر اخیر استاندار بوشهر به شهرستان دیر گفت: ایشان در این سفر از کارگاه ها و شرکت هایی بازدید کردند که حرکت پسندیده ای بود و سایر مسوولین نیز بجای برگزاری جلسات بی فایده بدنبال حل مشکل کارآفرینان باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ستاد نمازجمعه دیر |