دیر صلاه- امام جمعه بندر دیر گفت:پیام شهیدان این است که هرجا ارزش های اسلامی در خطر است دفاع کنیم و بصیرت داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه بندر دیر، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی حسینی  بیستم بهمن ماه در یادواره شهید آبروی محله مفقود الاثر علی سلمانی در شهر دوراهک اظهار داشت:ما می خواهیم از رهگذر برگزار یاین یادواره های مقام والای شهیدان را بیان کنیم.

وی افزود: خانواده های معظم شهیدان با خدا معامله کردند و فرزندانشان را در راه خدا به سوی جبهه ها فرستادند.

امام جمعه دیر بیان کرد: امشب شما آمده اید اینجا هم به شهیدان احترام بگذارید و آنها و خانواده هایشان را تجلیل کنید.

حسینی خاطرنشان کرد: خانواده شهید برای حاکمیت ارزش های اسلامی فرزند خود را تقدیم انقلاب کردند لذا ما به خواسته شهیدان که همان ارزش های اسلامی و قدم گذاشتن در راه ولایت عمل کنیم.

وی افزود: پیام شهیدان این است که هرجا ارزش های اسلامی در خطر است دفاع کنیم و بصیرت داشته باشیم.

امام جمعه دیر با بیان اینکه امروز ما درگیر جنگ نرم با دشمن هستیم اضافه کرد: دشمن از طریق فضای مجازی و شبکه های ماهوارهای سعی می کند نقاط قوت ما که باعث پیروزی در انقلاب و دفاع مقدس شد از ما بگیرند.

حسینی گفت: اگر دشمن بتواند ارزش ها و ایمان و ولایتمداری ما را بگیرد بدون جنگ نظامی به هدف خود می رسد و ما از طریق این یادواره ها می خواهیم فرهنگ شهادت طلبی و ایثارگری را در جامعه نهادینه کنیم.

وی عنوان کرد: امروز وظیفه ما پاسداری از خون شهیدان و دستاوردهای انقلاب اسلامی که دستاورد خون شهیدان یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

امام جمعه دیر افزود: ما اگر می خواهیم وفاداری خود را به شهدا اعلام کنیم روز ۲۲ بهمن همه به میدان می آییم تا از دستاورد بزرگ شهیدانمان یعنی نظام مقدس اسلامی با حضور خودمان دفاع کنیم و با شعارهای کوبنده سیلی سختی به گوش ترامپ بزنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ستاد نمازجمعه دیر |