امام جمعه بندر دیر گفت:بها دادن و ارتباط گیری با دانش آموزان و دانشجویان باید در اولویت برنامه های ستاد قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بندر دیر، حجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی در نشست با اعضای ستاد نمازجمعه بندر دیر با بیان اینکه نمازجمعه بخشی از دستگاه رهبری است ،اظهار داشت: دشمنان ما بدنبال هجمه به نهادها و دستگاه های مرتبط با رهبری هستند و در این راه از هیچ توطئه ای دریغ نمی کنند.

وی افزود: سپاه پاسداران، شورای نگهبان و نهاد نماز جمعه نقش کلیدی در دفاع از نظام و ولایت دارند به همین خاطر مورد هجمه بیگانگان و برخی وابستگان آنها هستند.

امام جمعه دیر به دلایل این هجمه ها اشاره کرد و گفت:ائمه جمعه در خطبه های نمازجمعه مسئله استکبار ستیزی و مرگ بر آمریکا و دفاع از نظام و ولایت را مطرح می کنند و توطئه های هفتگی دشمنان در روزجمعه و در خطبه های نمازجمعه خنثی می شود و این به مذاق آنها خوش نمی آید.

وی اضافه کرد: با انعکاس خطبه های نمازجمعه های کشور در سایت ها و فضای مجازی روشنگری و افشاگری می شود.

حسینی عنوان کرد: متأسفانه عده ای در این موقعیت سعی می کنند ائمه جمعه را به خاطر دفاع از ولایت،نظام،سپاه و شورای نگهبان و مسائلی همانند حجاب جناحی بخوانند.

وی تصریح کرد: هر یک از اعضای ستاد نمازجمعه باید خود تریبون و سخنگو و مبلغی برای نهاد نمازجمعه باشد.

امام جمعه دیر با تأکید بر لزوم ارتباط گیری نهاد نمازجمعه با نسل جوان افزود: بها دادن و ارتباط گیری با دانش آموزان و دانشجویان باید در اولویت برنامه های ستاد قرار گیرد.

وی با اشاره به تبلیغ علیه نظام در فضای مجازی خاطرنشان کرد: تنها جایی که به طور متمرکز پاسخگوی شبهات و ضدیات علیه نظام است همین نمازجمعه هاست.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ستاد نمازجمعه دیر |