امام جمعه دیر گفت:مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قبل از اینکه پاسخ یاوه گویی های ترامپ را بدهند به برخی سست عنصران که سرسفره این نظام نشسته اند اما با ضدانقلاب هم صدایی می کنند پاسخ محکمی دادند.

به گزارش دیر صلاه، حجت الاسلام  و المسلمین سیدعلی حسینی امروز در خطبه های نمازجمعه بندر دیر با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها اظهار داشت: در جامعه کنونی بانوان ما در عرصه های مختلف  نقش آفرینی می کنند با این حال باید تربیت فرزندان و همسرداری و خانه داری در اولویت فعالیت های زنان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه سبک زندگی فاطمی باید الگوی نسل جوان ما باشد، افزود: زندگی که با اطاعت و بندگی خدا آغاز شود سرانجامش سعادت و خوشبختی است اما شروع زندگی با گناه پایان خوبی ندارد.

امام جمعه دیر با دعوت از مردم به حضور در یادواره شهدای شهرستان عنوان کرد:تجلیل از شهدا تجلیل از ارزشهاست و یاد شهیدان کشور را زنده و باعث سربلندی نظام اسلامی است.

وی درباره روز روحانیت ودفاع مقدس بیان کرد: روحانیت شیعه در تمامی عرصه ها بویژه در جبهه ها در قالب رزمی- تبلیغی و تبلیغی حضور پرشوری داشتند.

حسینی با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ابراز کرد: مردم در این روز قبل از اینکه پاسخ یاوه گویی های ترامپ را بدهند به برخی سست عنصران که سرسفره این نظام نشسته اند اما با ضدانقلاب هم صدایی می کنند پاسخ محکمی دادند.

وی ادامه داد:طبق نظر سنجی ها صورت گرفته  ۸۰ درصد کسانی که در اعتراضات دیماه حضورداشتند مطالبات معیشتی و اقتصادی داشتند اما برخی مغرضانه خواسته مردم را سیاسی عنوان می کنند.

امام جمعه دیر خاطرنشان کرد: کسانی که مطالبات اکثر مردم در این اعتراضات را نادیده و شعار تعدادی منافق و ضد انقلاب را سر دست می گیرند و نقش اپوزسیون بازی می کنند در حق نظام جفا می کنند.

وی تأکید کرد:مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن قبل از پاسخ به ترامپ به نمک نشناسان و بی وفایان داخلی پاسخ دادند که ما با نظام و رهبرمان هستیم و شما اگر کم آورده اید گورتان را گم کنید.

حسینی افزود:مردم همان کسانی هستند که از منافقین و ضد انقلاب صف بندی می کنند و در راهپیمایی ۲۲ بهمن این گونه برای دفاع از نظام و رهبری به صحنه می آیند.

خطیب جمعه دیر تصریح کرد:ضد انقلاب و بیگانه از یک سو  و عده ای در داخل با نوشتن نامه های سرگشاده  یکی از سران فتنه به رهبری حضور خودشان در سال های بعد از انقلاب در نظام و کم کاری ها و مشکلاتی که ناحیه خودشان متوجه مردم  و کشور شده نادیده می گیرند و همه مشکلات را به خساب رهبری می گذارند که شما پاسخگو باشید.

وی اضافه کرد: از آن طرف تبلیغ کردند که اختیارات رئیس جمهور کم است تا مردم را علیه رهبری بشورانند اما خدواند دل های مردم و ارواح مردم را این چنین به نفع نظام و رهبری بسیج می کند.

حسینی بیان کرد: جریانی که جز نق زدن کار دیگری بلد نیست ،از یک سو اگر بخواهند از رئیس جمهور جدا شوند حیات سیاسی آنها ادامه پیدا نمی کند و اگر بمانند با توجه به حاشیه سازی نمی گذارند دولت کار کند و در انتخابات آینده دستشان خالی است لذا توپ را در زمین رهبری می اندازند.

وی گفت: جریان مرموزی که یک سر آن در خارج از کشور،سر دیگر آن فتنه گران و یک سرش نیز برخی خودفروختگان داخل نظام هستند بدنبال شوراندن مردم علیه نظام و رهبری برنامه ریزی می کنند، اما مردم در روز ۲۲ بهمن جواب آنها را دادند که ما با رهبری و ولایت و نظام هستیم و این شمایید که باید گورتان را گم کنید.

امام جمعه دیر  تأکید کرد: کسانی که در نظام باشند و با سران فتنه دم ساز و با برانداز خارجی رفیق، چه انتظاری از اینها داریم جز کارشکنی در درون نظام و ناکار آمد جلوه دادن نظام که بعد بگویند کار رهبری است.

وی درباره دشمنان که راهپیمایی ۲۲ بهمن  مردم را علیه نظام خواندند اضافه کرد:با شعارهای«ای رهبر آزاده آماده ایم آماده »،«این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» و« اطاعت از خامنه ای اطاعت از امام است » که مردم سردادند چه کار می کنید.

حسینی با اشاره به یاوه گویی رئیس جمهور فرانسه اظهار کرد: باید محکم در مقابل اینها ایستاد.

وی درباره سخنان رئیس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن  یادآور شد : آقای روحانی سخنان بسیار خوبی راجع به انقلاب و دستاوردهای آن داشتند اما متأسفانه در پایان سخن حمله ای به شورای نگهبان و بحث رفراندوم مطرح شد اصل رفراندوم چیز خوبی است اما هر سخن جایی  دارد و این سخن حاشیه ای باعث شد که سخنان خوب ایشان و حضور ملت در راهپیمایی به حاشیه برود.

امام جمعه دیر در رابطه با خبر کشف یک شبکه جاسوسی در پوشش فعالیت های زیست محیطی گفت:با خودکشی سردسته این شبکه  بلوایی شد که اصل ماجرا که چطور این شبکه نفوذ کرده و از دستگاه های رسمی مجوز می گرفتند و تحت  عنوان حیات وحش دوربین کار می گذاشتند تا فعالیت های موشکی و مقر های نظامی را رصد کنند و اطلاعات بروز را برای آمریکا می فرستادند به حاشیه رفت.

وی با اشاره به مواضع این روزهای احمدی نژاد عنوان کرد: جریان فتنه که این روزها از مواضع احمدی نژاد قند در دلشان آب می شود  طلبکارانه نظام و قوه قضاییه را زیر سؤال می برند که چرا با موسوی و کروبی برخورد کردید و با احمدی نژاد برخورد نمی کنید، ما می گوییم موسوی و کروبی پس از یکسال  و چند ماه فتنه گری آن وقت محصور شدند لذا احمدی نژاد هم اول کارش است نظام خیلی حوصله دارد بگذارید این هم دلش را خالی کند انشاء الله ایشان هم روزی یک جای خوبی برایش پیدا می کنیم.

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ستاد نمازجمعه دیر |