امام جمعه بندر دیر گفت:رعایت حجاب در اجتماع از ضروریات و واجبات دین است و نباید بحث حجاب را به یک مسئله جناحی و سیاسی تبدیل کرد.

به گزارش دیر صلاه،حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی حسینی در نشست شورای اداری شهرستان دیر اظهار داشت: رعایت حجاب در اجتماع از ضروریات و واجبات دین است و نباید بحث حجاب را به یک مسئله جناحی و سیاسی تبدیل کرد.

وی با تأکید بر لزوم تبدیل فرهنگ منابع طبیعی به یک فرهنگ عمومی ،افزود: درختان و جنگل ها نقش مهمی در مقابله با ریز گرذ ها و سیل دارند.

امام جمعه بندر دیر با اشاره به سالروز تأسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد بیان کرد: کانون های فرهنگی هنری و پایگاه های بسیج با برنامه ریزی صحیح سنگر مساجد که در همه زمان ها یاری رسان نظام بوده است را رونق بخشند.

وی کاروان های راهیان نور را یکی از جلوه های پاسداری از انقلاب دانست و گفت: این حرکت بزرگ فرهنگی می تواند در نهادینه شدن فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی در بین نسل جوان تأثیر گذار باشد .

حسینی عنوان کرد: امروز در میان نسل جوان ما کسانی هستند که استعداد آنها از گذشتگان بیشتر است.

وی با تبریک سال نو خاطر نشان کرد: روزهای باقیمانده سال جاری را به بررسی کارنامه خود بپردازیم و نقاط ضعف خودمان را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم.

امام جمعه دیر درباره چهارشنبه آخر سال نیز ابراز کرد: مواظب باشیم چهارشنبه سوری به چهارشنبه سوزی تبدیل نشود ونوجوانان و جوانان از استفاده از مواد محترقه بپرهیزند تا شاهد داغدار شدن خانواده ای نباشیم.

برچسب ها :

ستاد نمازجمعه دیر |