حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی حسینی امام جمعه بندر دیر به مناسبت ۲۲ اسفندماه و روز شهدا با رئیس و کارکنان اداره بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان دیر دیدار کرد.

به گزارش دیر صلاه، حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی به مناسبت ۲۲ اسفندماه روز شهدا در دیدار با رئیس و کارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان دیر با گرامیداشت یاد شهدا اظهار داشت: از آنجایی که این نهاد در خدمت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به عنوان افضل ترین انسان هاست لذا از هرجهت نهادی افضل است.

وی افزود:خدمت به این عزیزان هم عبادت و هم افتخار بزرگی است که نصیب کارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران شده است که البته این خدمات در مقابل دریای ایثارگری شهدا و خانواده هابشان و جانبازان قطره ای بیش نیست.

امام جمعه دیر عنوان کرد: یکی از راه های نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه عزیز شمردن ایثارگران و خانواده های معظم شهداست.

وی با بیان اینکه در وهله اول باید فرهنگ شهادت طلبی در خانواده شهدا و ایثارگران تقویت شود،تأکید کرد: مسوولین با عملکرد خود موجب دلسرد شدن این قشر از جامعه نشوند که اگر این گونه شد بزرگترین خطر است.

حسینی گفت: با خدمت رسانی به خانواده های شهدا نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران را همچنان مقدس نگه داریم تا از هیچ جهتی مورد نقد دیگران واقع نشود.

ستاد نمازجمعه دیر |