دیر صلاه- آیین رونمایی از کتاب«میرزا مرد قلم وقدم» یادمان روحانی شهید حجت الاسلام مهدی اندرواژ(خیراندیش) با حضور مادر شهید و مسئولین شهرستان در گلزار شهدای گمنام دیر برگزار شد.

به گزارش دیر صلاه،حجت الاسلام  والمسلمین سیدعلی حسینی امام جمعه دیر در آیین رونمایی از کتاب«میرزا مرد قلم وقدم» با تبریک میلاد امام باقر(ع) و فرا رسیدن ماه رجب اظهار داشت: برترین و محبوب ترین عبادت در پیشگاه خداوند شادکردن مومن است.

 وی با تقدیر از نویسنده این کتاب عنوان کرد: نگارش کتاب شهدا در قدم اول رضایت خداوند و در ادامه رضایت خانواده شهید را به همراه دارد و در راستای تخلق به اخلاقی الهی می باشد.

حسینی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر بزرگداشت یاد شهدا در جامعه افزود: عزت، امنیت و استقلال نظام اسلامی مدیون جانفشانی شهدا و صبرو استقامت خانواده های آنان است .

وی اضافه کرد: طبعا زنده نگه داشتن یاد شهیدان که الگوی ایثارگری  وتقوا و معنویت هستند هجمه دشمن را خنثی  و فرهنگ شهادت را به نسل جوان منتقل می کند.

نویسنده کتاب«میرزا مرد قلم وقدم» گفت:شهید حجت الاسلام اندرواژ همواره هم با عمل خود یعنی حضور در جبهه و هم با قلم و هنر  خود برای این انقلاب و شهدا تلاش می کرد و خود نیز در این راه به کاروان شهدا پیوست.

عبدالحسین بحرینی نژاده افزود: کتاب «میرزا مرد قلم وقدم» شامل زندگینامه،وصیت نامه، نمونه دست خط  و نوشته های دیواری ، تصاویر دوران کودکی وحضور در جبهه و تشییع این شهید والامقام است.

مادر شهید حجت الاسلام اندرواژ نیز از نویسنده این کتاب و تمام کسانی که در برگزاری یادواره ها و  جستجو وتفحص شهدا خالصانه فعالیت می کنند تشکر کرد.

ستاد نمازجمعه دیر |