امام جمعه موقت بندر دیر گفت:دشمن استقلال و عزت ما را هدف قرار داده لذا تمام مردم و دستگاه ها باید نسبت به مصرف کالای داخلی و ایرانی تعصب داشته باشند.

به گزارش دیر صلاه ،حجت الاسلام  والمسلمین ابراهیم بحرانی امروز در خطبه های نمازجمعه بندر دیر با تبریک میلاد امام علی(ع) اظهار داشت:حکومت عدالت محور امیرالمؤمنین بهترین الگو برای حکومت ها و دولت های اسلامی است.

وی با بیان اینکه برنامه دشمن اختلاف افکنی بین شیعه و سنی برای امنیت اسرائیل است،افزود:تمام مسلمانان جهان باید حول محور پیامبر اعظم(ص) وامام علی(ع) متحد شوند.

امام جمعه موقت بندر دیر توجه به اقتصاد مقاومتی را علاج مشکلات کشور دانست و ادامه داد: حتی آمریکایی ها و اروپایی ها هم نسبت به مصرف کالای ساخت کشور خودشان تعصب دارند اما متأسفانه در جامعه ما افرادی هستند که به خرید جنس خارجی تفاخر می کنند.

بحرانی گفت:استفاده از کالای خارجی به منزله بیکاری جوانان ایرانی وتعطیلی کارخانه های ماست.

وی با تأکید بر اینکه امروز در جنگ اقتصادی با دشمنان هستیم،بیان کرد:دشمن استقلال و عزت ما را هدف قرار داده لذا تمام مردم و دستگاه ها باید نسبت به مصرف کالای داخلی و ایرانی تعصب داشته باشند.

خطیب جمعه دیر خاطرنشان کرد:سنت حسنه اعتکاف از رویش های انقلاب است و جوانان برای تهذیب نفس و خودسازی و تفکر و خلوت با معبود خود  همچون سال های گذشته در این برنامه معنوی حضور چشمگیری داشته باشند.

وی درباره روز جمهوری اسلامی تصریح کرد: بعد از گذشته چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی علی رغم هزینه های سنگین دشمنان در منطقه برای  منزوی کردن ایران، قطار این نظام مستحکم به مسیر خود ادامه می دهد.

بحرانی گفت: روز سیزده بدر بهانه خوبی برای حضور در طبیعت به شرط حفظ و نگه داری از مواهب الهی است .

وی با بیان اینکه اسلام با نشاط و کنار دریا رفتن و طبیعت گردی مخالف نیست بلکه با گناه مخالف است، افرود: عده ای فکر می کنند شادی و نشاط در اختلاط زن و مرد و سربرهنه کردن می باشد که این فکر غلطی است.

ستاد نمازجمعه دیر |