مسئول نمایندگی ولی فقیه در پایگاه ندسا بندر دیر گفت:سپاه حزبی، جناحی یا راستی و چپی نیست بلکه در خط ولایت و اسلام قدم بر می دارد.

به گزارش دیر صلاه، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم پور در جمع مردم دیر با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت:هدف از خلقت ما قدم گذاشتن در مسیر ائمه معصومین  علیهم السلام و بندگی خداوند بوده است.

وی افزود: امام حسین(ع) در راه اعتلای دین اسلام و زنده کردن ارزش ها قدم برداشت و امروز سپاه نیز  از ارزش ها و باورهای عقیدتی اسلام و انقلاب پاسداری می کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در پایگاه دریایی انصار الحسین(ع) دیر خاطرنشان کرد:اساس کار سپاه اسلام است و اگر اسلام را از سپاه جدا کنند مفهومی ندارد.

وی اضافه کرد:سپاه حزبی، جناحی یا راستی و چپی نیست بلکه در خط ولایت و اسلام قدم بر می دارد.

ابراهیم پور با اعلام اینکه امنیت امروز جامعه اسلامی مرهون جانفشانی سپاهیان اسلام است، گفت: اگر  ما در آرامش و آسایش در جامعه فعالیت و یا در مراسمات اهلبیت حضور پیدا می کنیم بواسطه کسانی است که در راستای حفظ امنیت کشور شب و روز نمی شناسند.

وی بیان کرد:سپاه پاسداران بدون منت به وظیفه خود عمل و هرجا که اسلام  در خطر باشد ورود می کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ندسا دیر تأکید کرد: ناو های جنگی آمریکایی علی رغم اینکه به سیستم های روز مجهز هستند در مقابل شناورهای سپاه لرزه بر اندامشان می افتد و این نشأت گرفته از نیروی ایمان و باور پاسداران ماست.

ستاد نمازجمعه دیر |