جانشین سپاه دیرگفت:امروز ما پاسداران به کوری چشم دشمنان خارجی و داخلی برخود می بالیم که پرچم سبز حسینی بر تن داریم و انشاء الله آن هم کفن ما خواهد شد.

به گزارش دیر صلاه،سیدعلی حسینی نیا جانشین سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران در سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه ۹۷/۱/۳۱ بندر دیر با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت یاد شهدای شهرستان دیر بویژه ۲۲ شهید پاسدار اظهار داشت:همه اقشار جامعه به نوعی پاسدار این نظام و مملکت با هدف واحد دفاع از ارزش های اسلامی هستند.

وی افزود:سپاه پاسداران با سیره اهلبیت بویژه اباعبدالله الحسین(ع) درس ایثار و مسئولیت پذیری می گیرند و در میدان عمل نقش آفرینی می کنند.

حسینی نیا تصریح کرد:نقش آفرینی پاسداران در دوران ابتدایی انقلاب ، دفاع مقدس ،و دوران های مختلف برهمگان ثابت شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: دشمنان این مرز و بوم دیروز با جنگ سخت و امروز با جنگ نرم برای بی هویتی فرهنگی و تسخیر اذهان برنامه ریزی کرده اند که پاسداران جان برکف محکم درمقابل آنها ایستاده اند.

وی گفت:امروز سپاه با تأسی از اباعبدالله الحسین(ع) در میدان مقابله با جبهه استکبار با گروه های تکفیری و داعشی ،شهدای متعدد مدافع حرم تقدیم اسلام و نظام کرده است که باید قدردان آنها و خانواده هایشان باشیم.

جانشین سپاه دیر یاد آور شد:امروز ما پاسداران به کوری چشم دشمنان خارجی و داخلی برخود می بالیم که پرچم سبز حسینی بر تن داریم و انشاء الله آن هم کفن ما خواهد شد.

وی با بیان اینکه امروز سپاه در عرصه ها و مأموریت های مختلف نفش آفرینی می کند، اضافه کرد:دشمنان خارجی و منافقان داخلی بدانند که سپاه افتخار می کند که نام سرداران و پاسداران پاکباخته آن همواره سرلیست تحریم های ظالمانه آمریکا و متحدانش است.

حسینی نیا با تقدیر از مردم و مسئولین تأکید کرد: فعالیت ها و خدمات سپاه سیدالشهداء در شهرستان دیر بی نظیر بوده و این نتیجه با همراهی مردم، ائمه جمعه ،مسئولین و رؤسای ادارات محقق شده است.

وی افزود: سپاه شهرستان دیر امروز در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی ، مقابله با تهدیدات و آسیب های اجتماعی، تعلیم تربیت و آموزش و انسجام نیروها فعالیت های گسترده ای دارد.

جانشین سپاه دیر عنوان کرد: این نهاد مقدس در راه دفاع از ارزش ها و ولایت لحظه ای از مجاهدت ها و تلاش هایش فروگذار نکرده و نخواهد کرد و همیشه در خدمت مردم خواهد بود.

 

ستاد نمازجمعه دیر |