رئیس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دیر به همراه تعدادی از نمایندگان جامعه کارگری به مناسبت هفته کار و کارگر با امام جمعه دیر دیدار کردند.به گزارش دیر صلاه، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی حسینی در دیدار با رئیس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از نمایندگان جامعه کارگری  با تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روزجوان اظهار داشت: دوران جوانی بهترین زمان برای عبادت خدا، خدمت به مردم و کسب  علم و دانش است.

وی با تبریک روز کار و کارگر افزود: اطلاع رسانی در زمینه خدمات و فعالیت های دستگاه های اجرایی مردم را امیدوار کرده و نقشه دشمنان در ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی را خنثی می کند.

امام جمعه دیر گفت:شعار حمایت از کالای ایرانی در واقع دفاع از کارگران است چرا که اگر مردم کالاهای داخلی استفاده کنند کارخانه های ما رونق گرفته و شغل کارگران پایدار  و امنیت شغلی آنها تأمین می شود.

وی  با تأکید بر لزوم رعایت موازنه بین کارفرما و کارگر ادامه داد:تا جایی که ممکن هست اختلافات میان کارگران و کارفرمایان بجای طرح در مراجع قضایی باید به صورت مسالمت آمیزحل شود بگونه ای که حق هیچ یک از طرفین ضایع نگردد.

حسینی بیان کرد: با توجه بیشتر به رونق کسب و کارهای خانگی و کار آفرینی، جوانان می توانند به شغل پایدار برسند.

وی یاد آور شد:  با فرهنگ سازی در مصرف کالای ایرانی  و تحقق شعار سال کارگران و کار آفرینان را حمایت کنیم.

 

برچسب ها : ,

ستاد نمازجمعه دیر |