امام جمعه دیر گفت:ما تا زمانی که آمریکایی ها از برجام خارج نشده اند بیرون نمی رویم اما اگر آنها این کار را بکنند باید بدانند  واکنش ما غافلگیر کننده است و ضربه سختی بر آنها وارد خواهد شد.

به گزارش دیرصلاه،حجت الاسلام  والمسلمین سیدعلی حسینی  امروز در خطبه های نمازجمعه این هفته بندر دیر با بیان اینکه معلمی شریف ترین و پر مسئولیت ترین شغل هاست، اظهار داشت: معلمان باید دانش آموزان را هم در بعد آموزشی و هم تربیتی  پرورش دهند.

وی  با اعلام اینکه وزارت آموزش و پرورش و مدیران باید معلم را در تعلیم و تربیت دانش آموزان یاری دهند،افزود: بحث محتوای کتب درسی و رسیدگی به وضعیت معیشتی فرهنگیان باید در اولویت قرار گیرد  تا معلمان ما  دغدغه ای غیر از درس دادن نداشته باشند.

امام جمعه دیر خاطرنشان کرد:اگر  معلم در جامعه و نزد مسئولین و اولیاء حرمت داشته باشد قطعا دانش آموزان نیز از معلم خود حرف شنوی دارند.

حسینی قش وزارت آموزش و پرورش در کمک به معلمان را کلیدی دانست عنوان کرد:برخی بخشنامه ها  و قوانین باعث شده تا معلمان برای حضور دانش آموزان در برنامه های فرهنگی همانند حضور در مساجد، کتابخانه ها، نمایشگاه ها ، اردوها  و یا نمازجمعه ها و سایر برنامه با مشکل مواجه شوند.

وی با اشاره به دیدار رهبری با کارگران و کار آفرینان گفت: حمایت از کالای ایرانی یکی از بهترین و موثرترین شیوه های مقابله با طراحی های اقتصادی دشمن است.

خطیب جمعه دیر  بیان کرد:   ارتباط با دنیا به معنای چشم دوختن به عنصر خارجی نیست بلکه  راه ایستادگی در جنگ اقتصادی تکیه بر ظرفیت ها و توانمندی های داخلی است .

وی  ادامه داد: آمریکا از طریق جنگ های نیابتی بدنبال جلوگیری از تثبیت موقعیت ایران و القاء تلاش ایران برای تسلط بر منطقه است.

حسینی تأکید کرد: یکی دیگر از اهداف آنها فریب اذهان عمومی داخلی از طریق بزرگ جلوه دادن هزینه های ایران در کشورهای سوریه و عراق می باشد در حالی که اگر داعش وارد ایران می شد برای بیرون راندن آنها باید ده ها برابر بیشتر هزینه می کردیم.

امام جمعه دیر عنوان کرد:دف آمریکایی ها علاوه بر خدشه وارد کردن  به  امنیت ایران، تجزیه جهان اسلام بود.

 وی درباره برجام گفت:ما تا زمانی که آمریکایی ها از برجام خارج نشده اند بیرون نمی رویم اما اگر آنها این کار را بکنند باید بدانند  واکنش ما غافلگیر کننده است و ضربه سختی بر آنها وارد خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه در موقعیت فعلی نیازمند ایستادگی با صدای واحد در مقابل دشمنان هستیم، اظهار کرد: با وحدت ملی و هم صدایی مسئولان دشمن هیچ غلط نمی کند.

خطیب جمعه دیر  با تقدیر از برگزارکنندگان جشن های اعیاد شعبانیه  ابراز کرد:بعد از برگزاری جشن ها باید نقاط ضعف ها را  هم شناسایی کنیم .

وی در رابطه با سالروز تشکیل بسیج سازندگی یاد آور شد: بسیج سازندگی در بحث اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی و اردوهای جهادی فعالیت های قابل قبولی دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ستاد نمازجمعه دیر |