امام جمعه موقت بندر دیر گفت:مسوولان ما با اقتدار بیشتری وارد مذاکره با اروپایی شوند و عزت ملی نباید خدشه دار شود.

به گزارش دیر صلاه،حجت الاسلام  والمسلمین ابراهیم بحرانی امروز در خطبه های نمازجمعه بندر دیر با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت:روزه برکات فروانی  از نظر جسمی و روحی هم برای فرد وهم جامعه داردو بالاترین درجه روزه داری کنترل فکر و قلب از غیر خداست.

امام جمعه موقت بندر دیر با گرامیداشت یاد شهدای عملیات  بیت المقدس خاطرنشان کرد: سوم خرداد تجربه زنده و موفقی است که بعد از دوران دفاع مقدس با استفاد ه از این تجربه دشمن را در تمام زمینه ها به عقب راندیم.

وی اضافه کرد: باید همین راه در تمامی عرصه های  نظامی، دفاعی ،اجتماعی،سیاسی و فرهنگی ادامه داشته باشد.

بحرانی با بیان اینکه باید از مذاکرات گذشته در برجام درس بگیریم گفت:مسوولان ما با اقتدار بیشتری وارد مذاکره با اروپایی شوند و عزت ملی نباید خدشه دار شود.

وی افزود: تجربه نشان داده است که دیپلماسی لبخند دیگر کارساز نیست و اروپایی ها  اگر در دوراهی قرار گرفتند طرف ما را نمی گیرند.

خطیب جمعه دیر با اعلام اینکه مسائل امنیتی نیز برای اروپایی مهم است تأکید کرد:  امروز ایران قدرت برتر در منطفه خاورمیانه است و اروپایی ها به جمهوری اسلامی نیاز دارند چون امنیت منطقه برای آنها  اهمیت دارد.

وی با اشاره به برنامه ریزی دشمنان برای ضربه زدن به اقتصاد ایران بیان داشت:مصرف کالاهای خارجی ساخت بیگانگان که مشابه داخلی دارد به کارگر و کارخانه های ما ضربه زده و کالای ایرانی را تضعیف می کند.

امام جمعه موقت بندر دیر با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی تصریح کرد: علی رغم خواسته دشمنان که می خواهند امنیت اسرائیل را تأمین و جلوی نفوذ ایران در منطقه بگیرند به فضل الهی قدس به مسئله اصلی جهان اسلام تبدیل خواهد شد.

وی ابراز کرد: تمامی مشکلات جوامع اسلامی بواسطه دوری جستن از قرآن و عمل نکردن به آیات آن است.

بحرانی با اشاره به وعده مسوولان مبنی بر تکمیل پروژه مخزن ذخیره ۱۰ هزار متر مکعبی آب در  دیر گفت: مردم دیر و روستاهای اطراف از کم آبی گلایه مند هستند و با توجه به اینکه تحمل بی آبی در ماه رمضان سخت تر است فرماندار تدبیری برای این مهم بیاندیشد

ستاد نمازجمعه دیر |