در آیینی با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر،عیسی داوریان به سرپرستی فرماندهی سپاه شهرستان دیر منصوب و از خدمات ۳۳ ساله میرزا احمدی قدردانی شد.

به گزارش دیرصلاه،حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم بحرانی امام جمعه موقت بندر دیر در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان دیر اظهار داشت:پاسداران عزیز و سبزپوشان سپاه در عرصه های مختلف دوران ابتدایی پیروزی انقلاب تا هشت سال دفاع مقدس و بعدها در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی و  در سال های اخیر نیز در عرصه دفاع از حرم و توطئه های سخت و نرم دشمن ایستادگی کرده و افتخارات بزرگی آفریده اند.

وی افزود:امروز عصبانیت آمریکا از ایران اسلامی بخاطر پیروزی ها و موفقیت های ما در منطقه و سراسر جهان می باشد که سپاه بازیگری اصلی آن بوده است.

بحرانی با اعلام اینکه دشمنی آمریکا با ما بخاطر اصل نظام و حمایت  مردم  است،گفت:از این رو آنان با نهادهای پاسدار ارزش های انقلاب مانند حوزه های علمیه، سپاه پاسداران و نهاد شورای نگهبان که حافظ جمهوریت و ارزش های انقلاب هستند مخالفت می کنند.

امام جمعه موقت بندر دیر ادامه داد: این دشمنی نشان از موقعیت  مهم جمهوری اسلامی و نهادهای انقلابی است.

 

وی تأکید کرد: انسجام و اتحاد مردم و مسوولان تمام نقشه های دشمنان را همچون گذشته نقش برآب می کند.

در این آیین عیسی داوریان به سرپرستی فرماندهی سپاه سیدالشهداءشهرستان دیر منصوب و از خدمات ۳۳ ساله میرزا احمدی قدردانی شد.

برچسب ها : , ,

ستاد نمازجمعه دیر |