امام جمعه موقت بندر دیر گفت: هر کس با موضع‌گیری و حرف‌های نسنجیده خود در راستای تضعیف این مجموعه ارزشمند انقلابی اقدام کند به نظام و انقلاب خیانت کرده است.

به گزارش دیر صلاه،حجت‌الاسلام  والمسلمین ابراهیم بحرانی  در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه دریایی انصار الحسین(ع) منطقه چهارم ندسا اظهار داشت: امروز سپاه مایه امید تمام مستضعفان و محرومان سراسر جهان است و همه آزادی‌خواهان چشم به سپاه دوخته‌اند.

وی سپاه را خار چشم دشمنان دانست و افزود: عصبانیت استکبار به خاطر نفوذ جمهوری اسلامی و پیشرفت اهدافش در منطقه و سراسر دنیا است که بخش عمده آن مدیون سپاه هستیم.

امام جمعه موقت بندر دیر تقویت سپاه  را وظیفه‌ای همگانی برشمرد و تصریح کرد: هر کس با موضع‌گیری و حرف‌های نسنجیده خود در راستای تضعیف این مجموعه ارزشمند انقلابی اقدام کند به نظام و انقلاب خیانت کرده است.

وی عنوان کرد: این انقلاب ادامه دارد و همه نیروی های انقلابی باید خود را در مسیر این نظام که حاصل خون هزاران شهید و ایتارگری جانبازان و آزادگان و خانواده‌های صبور شهیدان است، وقف کنند.

بحرانی یادآور شد: سپاه و نیروی دریایی سپاه در تمامی عرصه‌ها در این شهرستان فعالیت داشته و خدمات شایانی به مردم ارائه کرده‌اند.

وی گفت: جلسات تودیع و معارفه حکایت از کوتاه‌بودن فرصت‌ها و زمان خدمت است که باید این موقعیت‌ها را غنیمت بشماریم.

در این آیین بهرام امیر‌نژاد به عنوان فرمانده جدید پایگاه دریایی انصار الحسین(ع) منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه معرفی و از خدمات ۳۱ ساله مجید فولادی تجلیل شد.

ستاد نمازجمعه دیر |