یادواره دو شهید جاوید الاثر شهر بردستان با عنوان دو کبوتر بی نشان شب گذشته در مهدیه سید محمد رفیع و فرزندان شهیدش برگزار شد.به گزارش دیر صلاه،امام جمعه دیر در یادواره دو شهید جاوید الاثر شهر بردستان اظهار داشت:شهادت مرگی آگاهانه و برای دفاع از دین وارزشهاست و هدف شهدای عزیز نام ونشان و پست و موقعیت دنیوی نبود.

وی شرکت در مراسمات شهدا را توفیق بزرگ و از ارزاق معنوی و واقعی برشمرد و افزود:انتظار خانواده های شهدا این است که اهداف و آرمان های آنها در جامعه زنده بماند و فراموش نشود.

حجت الاسلام  والمسلمین سیدعلی حسینی تصریح کرد:شهدا برای تنها نماندن ولایت فقیه و زنده ماندن ارزش ها از جان خود گذشتند و تسلیم دشمن نشدند که ما نیز باید در این مسیر حرکت کنیم.

امام جمعه دیر ادامه داد:اگر امروز اسلام در دنیا عزیز است و شاهد موج بیداری اسلامی در دنیا و تقویت جبهه مقاومت در منطقه هستیم همگی بواسطه الهام گیری از رزمندگان و شهدای ماست.

وی گفت: برای انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن باید پشتیبان رهبری باشیم و آرمان های شهدا را در جامعه زنده نگه داریم.

حسینی افزود: متأسفانه عده ای با بی بصیرتی رژیم پهلوی را تطهیر می کنند و یا با زیر سؤال بردن هشت سال دفاع مقدس در زمین دشمن بازی می کنند .

وی خاطرنشان کرد: در جنگ نرم با آرمان خواهی و و مطالبه ارزش ها نگذاریم دشمن جلو بیاید و ذهن جوانان را نسبت به نظام مقدس اسلامی خراب کند.

امام جمعه دیر عنوان کرد: با صراحت عرض می کنم رزمندگان وشهدای عزیز ما در هشت سال دفاع مقدس چنان درسی به دشمنان دادند که دیگر هوس حمله به ایران نکنند.

وی تأکید کرد: تا زمانی که ما در خط شهدا باشیم، رئیس جمهور کنونی آمریکا نیز مثل قبلی هیچ غلطی نمی تواند بکند.

بر اساس این گزارش این یادواره در سال های قبل با عنوان سه کبوتر بی نشان برگزار می شد که در سال ۹۶ پیکر پاک شهید حجت الاسلام مهدی اندرواژ(خیراندیش) به وطن بازگشت و هم اکنون شهیدان سید عبدالحسین موسوی کراماتی و سید محمد پوزش دو شهید جاوید الاثر شهر بردستان هستند.

 

ستاد نمازجمعه دیر |