امام جمعه بندر دیر گفت:قدردان این انقلاب ودستاوردهای  آن باشیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بندر دیر، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی حسینی در آیین دعای روح بخش عرفه  با تسلیت سالروز شهادت مسلم بن عقیل (ع) اظهار داشت:این شخصیت بزرگوار در دفاع از ولایت مظلومانه به شهادت رسید و جریانی که بر ایشان گذشت باید عبرتی برای ما باشد.

وی با بیان اینکه فشار ها، تهدیدها و تطمیع های دشمن مردم کوفه را بی وفا کرد، افزود: امروز ما با عبرت گرفتن از این سرگذشت باید همچون گذشته در مقابل فشارها و تحریم های دشمنان ثابت قدم بایستیم.

امام جمعه بندر دیر عنوان داشت:روز عرفه روز امید به رحمت واسعه پروردگار است و هیچ کس نباید گمان کند که دست خالی از این درگاه بیرون می رود.

وی با بیان اینکه اولین درس دعای عرفه بحث توحید است،ادامه داد:اگر ما به خدا توکل کرده و روحیه معنوی داشته باشیم دشمن با تمام توانش هم که بیاید شکست می خورد.

حسینی خاطرنشان کرد: ما نباید به بهانه گرانی و مشکلات اقتصادی، نعمت های خداوند را فراموش کنیم.

وی با تأکید بر لزوم قدردانی از انقلاب و دستاوردهای آن افزود:گاهی اوقات دشمن با سوء استفاده از مشکلات کشور ، چهل سال عمر انقلاب را دورانی سیاه ترسیم می کند و عده ای هم در داخل با آنها همراه می شوند.

امام جمعه بندر دیر  با بیان اینکه برخی از مشکلات در نتیجه کفران نعمت و ناسپاسی است،گفت: قدردان نعمت امنیت، استقلال و آزادی که در آن قرار داریم باشیم.

در این آیین دعای عرفه توسط سیدمحمد حسین حسینی مداح اعزامی از شهر مقدس قم قرائت شد.

ستاد نمازجمعه دیر |