امام جمعه بندر دیر گفت: اگر دستی به تجاوز به سوی این ملت دراز شود مردم آن دست را قطع خواهند کرد و پوزه دشمن را به خاک می مالند.

به گزارش دیرصلاه، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی حسینی در آیین رژه نیروهای مسلح در بندر دیر با بیان اینکه وظیفه ما گرامیداشت و تکریم شهداست، اظهار کرد: برای مقابله با دشمن باید از نظر روحی و معنوی و توان رزمی آماده باشیم.

امام جمعه بندر دیر افزود: تا زمانی که ما به دین و ارزش های مکتبی و دینی خود پایبند هستیم دشمن داریم لذا همواره  باید مقتدر باشیم.

وی گفت: حساسیت دشمن روی موشک های ما نشان می دهد که آن چه بازدارنده است اقتدار نظامی ماست البته حضور مردم در صحنه و حمایت از مسئولان و نظام اسلامی تعیین کننده است.

حسینی  ادامه داد: در این موقعیت حساس زمانی که دشمنان از طریق جنگ اقتصادی و روانی بدنبال به ستوه آوردن و تقابل مردم با نظام هستند، ملت ما باید بیدار و صبور باشد.

وی با اشاره به اینکه ملت ما با الهام از عاشورای حسینی ۸ سال در مقابل دشمنان ایستادگی کرد بیان داشت: امروز هم با الهام از صبر زینبی و استقامت اهلبیت امام حسین(ع) و بازماندگان شهدای کربلا در مقابل فشارهای  اقتصادی دشمن ایستادگی  و در برابر جنگ روانی دشمن بصیرت عباس بن علی را پیشه می کنیم.

امام جمعه بندر دیر تأکید کرد: با حفظ  عوامل پیروزی آفرین دوران دفاع مقدس یعنی روحیات معنوی، وحدت و اطاعت از رهبری می توانیم دشمن را بار دیگر شکست دهیم.

 

وی با بیان اینکه اقدام تروریستی امروز در جریان رژه نیروهای مسلح در اهواز از نظر نظامی هیچ ارزشی ندارد، عنوان کرد:  کمین زدن و از راه دور زنان و کودکان را نشانه  گرفتن  به معنای اقتدار نیست بلکه نشانه ترسو بودن و بزدلی آنهاست.

حسینی  خطاب به حامیان تروریست ها اضافه کرد:بدانید  صبر ایران اسلامی هم اندازه ای دارد و آن روزی که  احساس شود شما می خواهید جامعه ما را به ناامنی بکشانید بزرگترین ضربه را خواهید خورد و پاسخی کوبنده دریافت خواهید کرد.

امام جمعه بندر دیر در پایان یاد آور شد: امروز نیروهای مسلح ما، ارتش قهرمان، سپاه دلاور، بسیج همیشه در صحنه، نیروهای انتظامی تلاشگر و ملت هوشیار در صحنه هستند و اگر دستی به تجاوز به سوی این ملت دراز شود مردم آن دست را قطع خواهند کرد و پوزه دشمن را به خاک می مالند.

ستاد نمازجمعه دیر |